fbpx

AKCJE CHARYTATYWNE

Atut Rental wspiera działalność IOP

Atut Rental wspiera działalność IOP

ATUT RENTAL wspiera działalność Fundacji Rodzin Adopcyjnych od 2011 roku. Poprzez zaangażowanie finansowe oraz działalność charytatywną pracowników Firmy, pomagamy w realizacji statutowych zadań Fundacji oraz organizacji wypoczynku dla jej podopiecznych. Cieszymy się, że bierzemy udział w tym dziele i zachęcamy do wsparcia realizowanych przez Fundację projektów.

czytaj dalej
Akcja „Książeczka dla Dziecka” 2020

Akcja „Książeczka dla Dziecka” 2020

Dołączyliśmy do zbiórki książeczek dziecięcych oraz pozycji dla dorosłych w ramach akcji „Książeczka dla Dziecka”. Akcja jest cykliczna, odbywa się zawsze wiosną.

Książki zbieramy w szkołach, przedszkolach, firmach, do udziału zachęcamy także osoby prywatne. Następnie rozprowadzamy je w wielu kiermaszach za tzw. „co łaska”.

Cały dochód przeznaczony jest na Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.

czytaj dalej
Bądź sobą, ładuj dobrej – akcja charytatywna „Pomagaj z Plusem”

Bądź sobą, ładuj dobrej – akcja charytatywna „Pomagaj z Plusem”

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plusa na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji – w tym również FUNDACJĘ RODZIN ADOPCYJNYCH. Wystarczy, że wskażą jedną z nich (jesteśmy na pozycji 8) i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania. Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta – im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

czytaj dalej
Facebook
Instagram
Skip to content