fbpx

ATUT RENTAL od ponad dekady aktywnie wspiera działalność Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Poprzez stałe wsparcie finansowe, pomagamy w realizacji statutowych zadań Fundacji – przede wszystkim prowadzenia Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, który zajmuje się porzuconymi noworodkami i niemowlętami.

 

W 2016 roku utworzyliśmy specjalny program edukacyjno-wypoczynkowy „Jaś i Małgosia”, w którym pokrywamy część kosztów wyjazdów wakacyjnych z elementami edukacyjnymi dla dzieci z rodzin adopcyjnych, zastępczych oraz biologicznych, przeżywających kryzys.

 

Ze względu na epidemię, wyjazdy dzieci w 2020 roku były niemożliwe, dlatego wspólnie z Fundacją podjęliśmy decyzję o zakupie 50 💻 laptopów wraz z oprogramowaniem niezbędnym do realizacji nauki zdalnej.

Laptopy po skonfigurowaniu trafiły szybko do potrzebujących dzieci.

ATUT RENTAL Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz serwisu sprzętu budowlanego. Za pośrednictwem 14 oddziałów wypożyczalni zlokalizowanych w różnych miastach Polski, ATUT RENTAL obsługuje zarówno największe inwestycje budowlane, jak również mniejsze firmy oraz klientów indywidualnych. Działy sprzedaży i serwisu, dostępne dla klientów z całej Polski, zlokalizowane są w Warszawie. Więcej o działalności firmy na: www.atutrental.com.pl

Facebook
Instagram
Skip to content