fbpx

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plusa na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji – w tym również FUNDACJĘ RODZIN ADOPCYJNYCH. Wystarczy, że wskażą jedną z nich (jesteśmy na pozycji 8) i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania. Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta – im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

Akcja „Pomagaj z Plusem” rozpoczęła się 19 listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem „Bądź sobą, ładuj dobrem!”.

By „być sobą i ładować dobrem” wystarczy tylko wpisać kod przypisany do fundacji, którą chcemy wesprzeć i doładować swoje konto dowolną kwotą. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniu, a do końca akcji Plus po każdym doładowaniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:

· Fundacja Rodzin Adopcyjnych,
· Fundacja Polsat,
· Fundacja Radia ZET,
· Fundacja Świętego Mikołaja,
· Fundacja Przyjaciółka,
· Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka),
· Fundacja Edukacyjna Romana Czerneckiego (EFC),
· Fundacja Herosi.

„Wybraliśmy do współpracy fundacje zajmujące się wspieraniem przede wszystkim dzieci. Święta to szczególny czas i chcemy, by choć trochę ich magii dotarło szczególnie do tych, którzy potrzebują wsparcia.” – mówi Tobias Solorz, członek Zarządu Polkomtelu i dodaje – „Hasłem akcji jest „Bądź sobą, ładuj dobrem!” i wystarczy tylko chcieć, by wziąć w niej udział.”

Akcja charytatywna Pomagaj z Plusem będzie trwała do 31 grudnia br. Więcej informacji o akcji oraz biorących w niej udział fundacjach znajduje się na specjalnej stronie internetowej www.pomagajzplusem.pl

Pobierz dodatkowe materiały
Ulotka
Instrukcja – jak wesprzeć fundację
Baner akcji charytatywnej

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „BĄDŹ SOBĄ, ŁADUJ DOBREM!”

Facebook
Instagram
Skip to content