fbpx

BRANSOLETKI NADZIEI ENCE PENCE

AKCJA ENCE PENCE
I FUNDACJI RODZIN ADOPCYJNYCH

AKTUALIZACJA __________________________________________________

Dzięki kampanii charytatywnej Firmy Ence Pence sprzedano już ponad 1300 bransoletek. Dziękujemy osobom, które już dokonały zakupów. Wszystkich, którzy jeszcze marzą o tych bajkowych bransoletkach, zachęcamy do składania zamówień bezpośrednio w Ence Pence.

Zaczaruj swój świat kolorami a świat dzieciaków wesprzyj autentyczną pomocą. Pamiętaj, że bransoletki, które będziesz nosić mają duszę i przynajmniej jeden uśmiech na swoim koncie.

____________________________________________________________________________________

Firma ENCE PENCE powstała z chęci stworzenia rzeczy niepowtarzalnych i pełnych dobrej energii. Chcąc pomóc dzieciom
w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnycm w Otwocku, stworzyła specjalną kolekcję bransoletek, z których dochód zostanie przeznaczony na Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Maluchy już mają swoje małe ENCE PENCE, jednak czekają na mamy, które otrzymają drugą bransoletkę do kompletu, ponieważ tylko w takim duecie życie nabiera kolorów. Magdalena Różczka poparła nasz projekt pomocy swoją twarzą i ogromnym zaangażowaniem. Do naszej akcji włączył się również Paweł Małaszyński, co zaowocowało powstaniem męskiej serii bransoletek dla Fundacji.

Bransoletki można kupić na oficjalnej stronie www.encepence.pl w zakładce POMAGAMY . Zaczaruj swój świat kolorami a świat dzieciaków wesprzyj autentyczną pomocą. Pamiętaj, że bransoletki, które będziesz nosić mają duszę i przynajmniej jeden uśmiech na swoim koncie.

Zobacz banery akcji: 1 2 3 4

Facebook
Instagram
Skip to content