fbpx

1%* ZE SPRZEDAŻY NA RZECZ FUNDACJI RODZIN ADOPCYJNYCH

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia br. przy zakupie suplementów diety z linii D-Vitum (produkty dla dzieci) część dochodu z ich sprzedaży przekażemy na wsparcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku.

W ten sposób nie tylko zadbasz o odpowiedni rozwój swojego maluszka, ale też pomożesz stworzyć ciepły i bezpieczny dom samotnym dzieciom.
Linia produktów Vitum to szeroka gama witamin dopasowanych do potrzeb całej rodziny.

D-vitum to linia produktów przeznaczonych dla dzieci oferująca możliwość wyboru spośród różnych form i dawek. Witamina D jest potrzebna dla prawidłoweg wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. D-vitum to witaminy dla dzieci, dostępne w dawkach 400, 600, 800, 1000 j.m; w formie kapsułek twist-off, kropli oraz aerozolu. Suplementacja witaminą D zalecana jest od pierwszych dni życia, niezależnie od sposobu żywienia noworodka (pierś/mleko modyfikowane).

D-vitum forte to naturalna, pochodząca z lanoliny witamina D3, zawieszona w oleju lnianym. Mała, wyjątkowo łatwa w przełykaniu kapsułka skrywa w sobie bogactwo kwasów omega-3 pochodzących z najwyższej jakości nasion lnu. Połączenie z wysokolinolenowym olejem lnianym, zwiększa przyswajalność witaminy D3, jednocześnie uzupełniając dietę o niezbędne
nienasycone kwasy tłuszczowe.

Więcej na www.oleofarm.pl

* 1 % ze sprzedaży netto produktów z linii D-Vitum (linia produktów dla dzieci) do aptek, w okresie od 01.01.2020 r do 30.06.2021 r. (na podstawie danych z bazy Omnibus prowadzonej przez PEX PharmaSequence Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Facebook
Instagram
Skip to content