Kontakt

Biuro Fundacji:
ul. Nowogrodzka 49, III piętro
00-695 Warszawa
tel: 22 522 84 16   |  603 771 400

 

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny:
ul. Batorego 44,
05-400 Otwock
tel/fax: 22 779 48 38


Szczegółowe dane kontaktowe:

Wojciech Pytel (Prezes Zarządu) – 601 200 324 (sprawy prawne) – Wojciech.Pytel@adopcja.org.pl

Izabella Ratyńska (Dyrektor Biura Fundacji, psycholog) – 603 771 400 (kontakt dla mediów i dla rodzin) – Izabella.Ratynska@adopcja.org.pl

Wojciech Sperkowski (Rada) – 601 243 753 (firmy) – Wojciech.Sperkowski@adopcja.org.pl

Dorota Polańska (Dyrektor IOP) – 609 536 660  – Dorota.Polańska@adopcja.org.pl

Agata Paczuska (pracownik IOP) – 22 779 48 38 (wolontariat IOP)

Kinga Błaszczyk (Administracja) – 506 380 574 (dary rzeczowe, darczyńcy) – Kinga.Blaszczyk@adopcja.org.pl 

Piotr Chojnacki (Skarbnik Fundacji)Piotr.Chojnacki@adopcja.org.pl


E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Numer identyfikacyjny REGON: 012809577
Numer KRS – Krajowy Rejestr Sądowy: 0000151113
Numer Identyfikacji Podatkowej: 113-19-66-287
Nazwa banku i numer konta bankowego:
Bank Millennium S.A. PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643
Nr SWIFT: BIGBPLPW

 

 

  • Facebook

Formularz kontaktowy





Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 22 522 84 16, 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design