ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM

Zachęcamy firmy do wspierania naszych działań.  Uzyskane fundusze przeznaczymy na diagnostykę, rehabilitację oraz niezbędne produkty i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

Nasze propozycje:

  • przekazywanie określonego procentu od zysku/sprzedaży/usługi ;
  • stały przelew;
  • produkty lub usługi;
  • tzw. Payroll, czyli przekazywanie „końcówek groszowych” personelu (za jego zgodą) na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych.
  • Działania w ramach CSR- podejmowanie wraz z pracownikami konkretnych działań na rzecz Fundacji, np. organizacja imprez sportowych, kulturalnych etc., z których dochód przeznaczony będzie np. na wsparcie IOP.

Razem możemy zdziałać więcej!

W ramach programów CSR wspierają nas również firmy.
Oto przykład współpracy:

 

Pracownicy Firmy Medicover samodzielnie zamontowali sprzęty na tarasie IOP. W tym miejscu nasze dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Teraz nasz taras jest kolorowy i bardzo funkcjonalny.
Dzieci uwielbiają na nim przebywać, w grudniu 2017 dzięki współpracy z Fundacją Medicover, odbył się generalny remont ośrodka.

 

Firma Synevo pomaga nam wykonując nieodpłatnie badania laboratoryjne dzieci z IOP.


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design