ŚLUB

Z całego serca zachęcamy narzeczonych planujących zawarcie związku małżeńskiego, aby rozpoczęli wspólną drogę życia od zrobienia czegoś wyjątkowego.

Dzień założenia rodziny jest szczególny, warto jeszcze dodatkowo go podkreślić robiąc coś dobrego dla innych- malutkich, bezbronnych maluszków…

Zamiast kwiatków, poproście gości o przekazanie datków na Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny!

Jeśli już na zaproszeniu napiszecie taką prośbę do swoich gości np. poprzez wierszyk, to z pewnością spotka się to ze zrozumieniem. Warto też w rozmowie bezpośredniej wytłumaczyć zaproszonym gościom, dlaczego jest to dla Was ważne.

Chętnie udostępnimy na ten cel skarbonki oraz opcjonalnie wolontariuszy, którzy będą służyć swoją pomocą.

Udzielone dzięki Wam i Waszym gościom wsparcie będzie przeznaczone na rehabilitację oraz odpowiednią diagnostykę podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

I pamiętajcie, dobro raz udzielone, zawsze wraca…

Kontakt: kinga.blaszczyk@adopcja.org.pl, tel. 506 380 574


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design