Program Edukacyjno-Wypoczynkowy JAŚ I MAŁGOSIA

W roku 2016 uruchomiliśmy pierwszą edycję nowego programu JAŚ I MAŁGOSIA, który objął dzieci z rodzin adopcyjnych, zastępczych oraz biologicznych, przeżywających kryzys.

Program powstał dzięki inicjatywie i zaangażowaniu wieloletnich Darczyńców naszej Fundacji – Pani Małgorzacie Felickiej oraz Panu Johnowi Monaghan. W roku 2016 dzieci z rodzin adopcyjnych, zastępczych oraz biologicznych miały po raz pierwszy szansę na pomoc w częściowym pokryciu kosztów wyjazdu wakacyjnego z elementami edukacyjnymi. Chcemy, aby na pytanie „Gdzie byłaś/byłeś na wakacjach?” każde dziecko mogło pochwalić się ciekawym wyjazdem i opowiedzieć o pasji, jaką dzięki niemu mogło rozwinąć.

Obecnie trwa trzecia edycja programu „Jaś i Małgosia”. Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, a następnie o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego.

Regulamin Programu JAŚ I MAŁGOSIA

Formularz zgłoszeniowy Programu JAŚ I MAŁGOSIA

 

Rozwijanie zainteresowań w czasie aktywnego wypoczynku jest okazją do radosnego  spędzenia niezapomnianych wakacji, często spełnieniem marzeń i daje możliwość nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.

Kontakt: Izabella Ratyńska (603 771 400)


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 22 522 84 16, 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design