Kalendarz Charytatywny

W tym roku po raz pierwszy razem ze wspaniałymi ludźmi o ogromnych sercach robimy Kalendarz Charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na nasze maluszki!
Kalendarz to 12 przepięknych zdjęć, na których pozuje plejada wybitnych polskich aktorów, na czele z naszą Honorową Ambasadorką, Magdaleną Różczką wraz z naszymi podopiecznymi.

 

Co zrobić aby otrzymać kalendarz?

Aby otrzymać kalendarz należy dokonać przelewu na nasze konto bankowe:

Fundacja Rodzin Adopcyjnych ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa

Bank Millennium S.A.

PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643;

tytułem „Darowizna Kalendarz” w wysokości minimum 50 zł.

 

Każda osoba, która dokona przelewu w tej bądź wyższej kwocie otrzyma kalendarz drogą wysyłkową na adres widniejący przy nadawcy przelewu.

Kalendarz będzie dystrybuowany również na różnych wydarzeniach. Pierwszy z nich odbędzie się 8 grudnia 2018 r. na Skwerze Jana Pawła II w Józefowie podczas „Józefowskich Mikołajek”. Spotkacie tam Państwo naszych wolontariuszy z puszkami i kalendarzami. O pozostałych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.
Osoby zainteresowane dystrybucją kalendarza podczas swoich wydarzeń, prosimy o kontakt pod nr tel. 506 380 574.
Z serca zachęcamy do wspierania w ten właśnie sposób naszych działań.


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design