Bransoletki nadziei Ence Pence

AKCJA ENCE PENCE
I FUNDACJI RODZIN ADOPCYJNYCH

AKTUALIZACJA __________________________________________________

Dzięki kampanii charytatywnej Firmy Ence Pence sprzedano już ponad 1300 bransoletek. Dziękujemy osobom, które już dokonały zakupów. Wszystkich, którzy jeszcze marzą o tych bajkowych bransoletkach, zachęcamy do składania zamówień bezpośrednio w Ence Pence.

Zaczaruj swój świat kolorami a świat dzieciaków wesprzyj autentyczną pomocą. Pamiętaj, że bransoletki, które będziesz nosić mają duszę i przynajmniej jeden uśmiech na swoim koncie.

____________________________________________________________________________________

Firma ENCE PENCE powstała z chęci stworzenia rzeczy niepowtarzalnych i pełnych dobrej energii. Chcąc pomóc dzieciom
w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnycm w Otwocku, stworzyła specjalną kolekcję bransoletek, z których dochód zostanie przeznaczony na Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Maluchy już mają swoje małe ENCE PENCE, jednak czekają na mamy, które otrzymają drugą bransoletkę do kompletu, ponieważ tylko w takim duecie życie nabiera kolorów. Magdalena Różczka poparła nasz projekt pomocy swoją twarzą i ogromnym zaangażowaniem. Do naszej akcji włączył się również Paweł Małaszyński, co zaowocowało powstaniem męskiej serii bransoletek dla Fundacji.

Bransoletki można kupić na oficjalnej stronie www.encepence.pl w zakładce POMAGAMY . Zaczaruj swój świat kolorami a świat dzieciaków wesprzyj autentyczną pomocą. Pamiętaj, że bransoletki, które będziesz nosić mają duszę i przynajmniej jeden uśmiech na swoim koncie.

Zobacz banery akcji: 1  2  3  4


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design