Bądź sobą, ładuj dobrej - akcja charytatywna Pomagaj z Plusem

BĄDŹ SOBĄ, ŁADUJ DOBREM!
AKCJA CHARYTATYWNA POMAGAJ Z PLUSEM

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plusa na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji – w tym również FUNDACJĘ RODZIN ADOPCYJNYCH. Wystarczy, że wskażą jedną z nich (jesteśmy na pozycji 8) i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania. Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta – im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

Akcja Pomagaj z Plusem rozpoczęła się 19 listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem „Bądź sobą, ładuj dobrem!”.

By „być sobą i ładować dobrem” wystarczy tylko wpisać kod przypisany do fundacji, którą chcemy wesprzeć i doładować swoje konto dowolną kwotą. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniu, a do końca akcji Plus po każdym doładowaniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:

· Fundacja Rodzin Adopcyjnych,
· Fundacja Polsat,
· Fundacja Radia ZET,
· Fundacja Świętego Mikołaja,
· Fundacja Przyjaciółka,
· Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka),
· Fundacja Edukacyjna Romana Czerneckiego (EFC),
· Fundacja Herosi.

 

„Wybraliśmy do współpracy fundacje zajmujące się wspieraniem przede wszystkim dzieci. Święta to szczególny czas i chcemy, by choć trochę ich magii dotarło szczególnie do tych, którzy potrzebują wsparcia.” – mówi Tobias Solorz, członek Zarządu Polkomtelu i dodaje – „Hasłem akcji jest „Bądź sobą, ładuj dobrem!” i wystarczy tylko chcieć, by wziąć w niej udział.”

 

Akcja charytatywna Pomagaj z Plusem będzie trwała do 31 grudnia br. Więcej informacji o akcji oraz biorących w niej udział fundacjach znajduje się na specjalnej stronie internetowej www.pomagajzplusem.pl

Pobierz dodatkowe materiały
Ulotka
Instrukcja – jak wesprzeć fundację
Baner akcji charytatywnej

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „BĄDŹ SOBĄ, ŁADUJ DOBREM!”

 


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design