Akcja „Książeczka dla Dziecka”

Dołączyliśmy do zbiórki książeczek dziecięcych oraz pozycji dla dorosłych w ramach akcji „Książeczka dla Dziecka”. Akcja jest cykliczna, odbywa się zawsze wiosną.

Książki zbieramy w szkołach, przedszkolach, firmach, do udziału zachęcamy także osoby prywatne. Następnie rozprowadzamy je w wielu kiermaszach za tzw. „co łaska”. Cały dochód przeznaczony jest na Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.  W roku 2018 zbiórka rozpoczyna się 15 marca, pierwszy kiermasz planowany jest 22 kwietnia podczas Rodzinnego Pikniku Sportowego, dedykowanego naszej Fundacji w ICSiR Józefów.


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design