1%* ze sprzedaży na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia br. przy zakupie suplementów diety z linii D-Vitum (produkty dla dzieci) część dochodu z ich sprzedaży przekażemy na wsparcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku.

W ten sposób nie tylko zadbasz o odpowiedni rozwój swojego maluszka, ale też pomożesz stworzyć ciepły i bezpieczny dom samotnym dzieciom.
Linia produktów Vitum to szeroka gama witamin dopasowanych do potrzeb całej rodziny.

D-vitum to linia produktów przeznaczonych dla dzieci oferująca możliwość wyboru spośród różnych form i dawek. Witamina D jest potrzebna dla prawidłoweg wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. D-vitum to witaminy dla dzieci, dostępne w dawkach 400, 600, 800, 1000 j.m; w formie kapsułek twist-off, kropli oraz aerozolu. Suplementacja witaminą D zalecana jest od pierwszych dni życia, niezależnie od sposobu żywienia noworodka (pierś/mleko modyfikowane).

D-vitum forte to naturalna, pochodząca z lanoliny witamina D3, zawieszona w oleju lnianym. Mała, wyjątkowo łatwa w przełykaniu kapsułka skrywa w sobie bogactwo kwasów omega-3 pochodzących z najwyższej jakości nasion lnu. Połączenie z wysokolinolenowym olejem lnianym, zwiększa przyswajalność witaminy D3, jednocześnie uzupełniając dietę o niezbędne
nienasycone kwasy tłuszczowe.

Więcej na www.oleofarm.pl

* 1 % ze sprzedaży netto produktów z linii D-Vitum (linia produktów dla dzieci) do aptek, w okresie od 01.01.2020 r do 30.06.2021 r. (na podstawie danych z bazy Omnibus prowadzonej przez PEX PharmaSequence Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych.


Nasi Sponsorzy
medicover studio powiat otwocki kulczyk advertis kluczyk vertes obag tarkett magdalena everspace medicover rena medicover senior paszkiewicz action unocom noti logo synevo newmor lighteffect colliers domotwock wapol

Kontakt

Fundacja Rodzin Adopcyjnych

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: fundacja@adopcja.org.pl
Telefon
Tel: 603 771 400

O nas

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design